TANECNA.EU

Tanečné kurzy spoločenských tancov pre začiatočníkov a pokročilých

IMG_1161 Aktuálny rozvrh nájdete na

www.ktc.sk

IMG_0979

Zdokonaľovací kurz

Pondelok o 19,00
Miesto konania: Tehelná 26

 

Svadobný tanec

IMG_9090 Počas celého roka Vám ponúkame tanečnú prípravu na svadbu, ktorá prebieha formou individuálnych hodín. Naučíme Vás najčastejšie tancované tance na svadbe, prvý novomanželský tanec podľa Vášho výberu, ktorý môžme spestriť aj zaujímavou choreografiou pripravenou na mieru pre Vás.

Novinkou sú aj Stredoškolské venčekové kurzy

Od septembra pripravujeme aj stredoškolské venčekové kurzy, ukončené ako ináč tradičnou venčekovou slávnosťou, na ktorú môžete pozvať svojich blízkych, zatancovať si s nimi a ukázať im, čo ste sa naučili.

Individuálne hodiny

IMG_1208 Nevyhovuje Vám čas tanečných kurzov? Chcete napredovať rýchlejšie ako celá skupina? Tak práve pre Vás tu máme výučbu formou individuálnych hodín, kde sa celý čas venujeme len a len Vám. Nemusíte sa prispôsobovať ostatným, môžete si vybrať tance, ktoré sa chcete naučiť.

ProAm výučba

ProAm je skrátená forma pre Profesionál – Amatér. Čo to znamená? Nemáte tanečného partnera/partnerku, a predsa túžite tancovať? Tak potom táto forma výuky je pre Vás ako stvorená. Venujeme sa celý čas len Vám, celý čas tancujete s profesionálnym tanečníkom, pričom môžte veľmi rýchlo tanečne napredovať.

Tanečné vystúpenia na rôznych spoločenských akciách

IMG_8130